Odkaz name web stránky MZe ČR
Registr poradců akreditovaných MZe
Odkaz name web stránky ÚZPI Praha
Pro zobrazení seznamu poradců klikněte zde.
 

27) „Počítačové kurzy pro zemědělce k DZES 5 s propojením na LPIS“ - Regiony

Untitled document

Cílem počítačového kurzu je poskytnutí aktuálních informací pro přípravu na změnu erozní ohroženosti (redesign), která bude platná od roku 2019. Účastníci kurzu se v počítačové učebně naučí na praktických příkladech v ILPIS pracovat s DPB, vytvářet erozní parcely pro aplikaci protierozních opatření atd.
Seznam termínů počítačových kurzů

Kraj

Místo

Datum

1

Jihočeský kraj

SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Rudolfovská tř. 458/92

07.03.2019

2

v budově Fakulty managementu, Vysoká škola ekonomická v Praze, Jarošovská 1117/II, Jindřichův Hradec, PSČ 377 01

07.03.2019

3

SZeŠ Písek, Čelakovského 200, Písek, PSČ 397 01

14.03.2019

4

Základní škola a Mateřská škola Brloh, Brloh 149, PSČ 382 06

27.02.2019

5

VOŠ a SZeŠ Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788, Tábor , PSČ 390 02

05.03.2019

6

Jihomoravský kraj

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

12.02.2019

7

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

12.02.2019

8

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

13.02.2019

9

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

13.02.2019

10

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

14.02.2019

11

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

14.02.2019

12

Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, budova A

15.02.2019

13

Ekocentrum PRO PŘÍRODU A MYSLIVOST, z.s.

05.03.2019

14

Kraj Vysočina

Havlíčkův Brod SPŠ stavební HB

29.03.2019

15

Jihlava SOŠ Třešť

15.02.2019

16

Střední průmyslová škola a SOÚ Pelhřimov, Friedova 1469, Pelhřimov

12.02.2019

17

Třebíč Střední zemědělská škola Třebíč

26.03.2019

18

Žďár nad Sázavou VOŠ a SPŠ stavební ŽnS

08.03.2019

19

Královéhradecký kraj

Náchod –Běloves, VAK, ul. Kladská 1521

14.03.2019

20

Liberecký kraj

Základní škola Studenec - Studenec 367, 512 33 Studenec, od 9,00

19.03.2019

21

Základní škola Studenec - Studenec 367, 512 33 Studenec, od 9,00

19.03.2019

22

Základní a mateřská škola Stráž pod Ralskem - Pionýrů 141, 471 27 Stráž pod Ralskem

21.03.2019

23

Moravskoslezský kraj

Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, Nemocniční 117/11, Město Albrechtice

28.02.2019

24

Střední odborná škola, Frýdek – Místek, Na Hrázi´1449, Frýdek – Místek

26.02.2019

25

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, Purkyňova 12, Opava

20.02.2019

26

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, U Jezu 7, Nový Jičín

21.02.2019

27

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, Purkyňova 12, Opava

04.03.2019

28

Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, Purkyňova 12, Opava

27.02.2019

29

Pardubický kraj

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

12.03.2019

30

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

05.03.2019

31

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

12.03.2019

32

Plzeňský kraj

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Horšovský Týn, Littrova 122, 346 01 Horšovský Týn

28.02.2019

33

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Sušice, U kapličky 761, 342 01 Sušice II, Poštovní 9 / u náměstí/

21.02.2019

34

Střední škola informatiky a finančních služeb Plzeň, Klatovská 200 G, 301 00 Plzeň

15.02.2019

35

Gymnazium a Střední odborná škola Plasy, Školní 280, 331 01 Plasy, tel. 373 322 115

22.02.2019

36

Střední škola informatiky a finančních služeb Plzeň, Klatovská 200 G, 301 00 Plzeň

26.02.2019

37

Střední škola informatiky a finančních služeb Plzeň, Klatovská 200 G, 301 00 Plzeň

25.02.2019

38

Střední odborná škola Stříbro, Benešova 508, 349 01 Stříbro

18.02.2019

39

Středočeský kraj

VOŠ a SOŠ Březnice, Rožmitálská 340, 262 72

07.03.2019

40

VOŠ a SOŠ Březnice, Rožmitálská 340, 262 72

07.03.2019

41

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234, 286 01 Čáslav

13.03.2019

42

Střední zemědělská škola, Čáslav, Sadová 1234, 286 01 Čáslav

13.03.2019

43

Střední průmyslová
škola, Vlašim,
Komenského 41

11.03.2019

44

Střední průmyslová škola, Vlašim, Komenského 41

11.03.2019

45

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou, Horky 35, 29473

05.03.2019

46

SOŠ a SOU Horky nad Jizerou, Horky 35, 29474

05.03.2019

47

Střední zemědělská škola. Rakovník, Pražská 1221

26.03.2019

48

Střední zemědělská škola. Rakovník, Pražská 1222

26.03.2019

49

Ústecký kraj

v salonku SŠT Most - Velebudice - pro okresy Most, Děčín

28.02.2019

50

zasedací místnost MAS Sdružení Západní Krušnohoří, Droužkovice

07.03.2019

51

Školní statek Vědomice 12
u Roudnice nad Labem (učebna)

12.03.2019

52

MAS-Vladař, Masarykovo nám. 22, Podbořany
(zasedací místnost)

13.03.2019

53

Střední škola ZaZe A.E.Komerse, Českolipská 123,
Děčín (učebna)

19.03.2019

54

ZEPOS a.s., Radovesice čp. 5
u Libochovic (zasedací místnost podniku)

21.03.2019

55

Stará papírna, Volyňských Čechů 733,
Žatec (zasedací místnost)

27.03.2019

56

Olomoucký kraj

SŠ gastronomie a farmářství Jeseník

26.02.2019

57

SŠ zemědělská a zahradnická Olomouc

22.02.2019

58

Švehlova střední škola polytechnická Prostějov

13.03.2019

59

SŠ zemědělská Přerov

13.02.2019

60

SOŠ Šumperk

01.03.2019

Pozvánka - Plzeňský kraj

Školení je povinné:
NE
Počet bodů za školení:
40
Termíny školení:
12.2.2019
29.3.2019
Kontaktní osoba:
Pořadatel:
Regionální organizace
Místo:
60x ČR
Email:
Telefon:
Fax:
Odkaz:

Aktuální registrované vzdělávací akce

63) Hospodaření v lesích Policka - ČLS - Police nad Metují Oblast: Lesnictví Počet bodů: 60 (Termíny: 5.6.2019  6.6.2019  )
56) Šetrné metody hospodaření na zemědělské půdě - VÚRV Praha Ruzyně Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 30.5.2019  )
62) Tradiční 47. polní kázání - Agroeko Žamberk - Sázava u Lanškrouna Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 30.5.2019  )
59) Africký mor prasat - VÚVeL Fest V - Brno Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 29.5.2019  )
56) Šetrné metody hospodaření na zemědělské půdě - VÚRV Praha Ruzyně Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 40 (Termíny: 30.5.2019  )
62) Tradiční 47. polní kázání - Agroeko Žamberk - Sázava u Lanškrouna Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 40 (Termíny: 30.5.2019  )

Proběhlé registrované vzdělávací akce

6) Školení bezpečnosti práce ve výškách - Moravia Spectrum, a.s. - Ostrava Muglinov Oblast: Lesnictví Počet bodů: 20 (Termíny: 15.1.2019  )
19) Aktuální problematika lesního hospodářství - dotace - KÚ Plzeň Oblast: Lesnictví Počet bodů: 20 (Termíny: 7.2.2019  )
20) Problematika lesního hospodářství - Kraj Vysočina - Kongresový sál KÚ Jihlava Oblast: Lesnictví Počet bodů: 20 (Termíny: 19.2.2019  )
31) Národní výstava hospodářských zvířat, ANIMAL TECH, Národní výstava myslivosti - výstaviště BRNO Oblast: Lesnictví Počet bodů: 30 (Termíny: 12.5.2019  13.5.2019  14.5.2019  15.5.2019  )
44) Aktuální témata lesního hospodářství - Ekomonitor - Plzeň Oblast: Lesnictví Počet bodů: 30 (Termíny: 3.4.2019  )
39) Praktické ukázky účinné asanace v kůrovcové kalamitě - LES CR - 3x Oblast: Lesnictví Počet bodů: 40 (Termíny: 10.4.2019  11.4.2019  17.4.2019  )
53) Buk lesní - pěstování, zpracování, perspektivy - Hotel ARENA Brumov Oblast: Lesnictví Počet bodů: 60 (Termíny: 16.5.2019  17.5.2019  )
57) Vzdělávací kurzy pro odborné lesní hospodáře - ÚZEI Praha - Olomouc a Písek Oblast: Lesnictví Počet bodů: 30 (Termíny: 17.4.2019  24.4.2019  )
42) Ochrana lesa v Pardubickém kraji - KÚ Pardubického kraje Oblast: Lesnictví Počet bodů: 20 (Termíny: 25.3.2019  )
65) Odborný seminář Spolku PRO BIO poradenství - Dvůr Honětice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 21.5.2019  )
41) Dotace 2019 - Jednotná žádost - Středočeský kraj a Praha - 11x - CSV Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 1.4.2019  17.4.2019  )
45) Zdraví v chovech drůbeže - Výzkumný ústav veterinárního lékařství Brno Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 10.4.2019  )
46) Okoloporodní období prasat - Výzkumný ústav veterinárního lékařství Brno Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 17.4.2019  )
48) Polní den řepka ozimá - Mydlářka - Petrovice u Miličína Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 26.4.2019  )
49) Portál farmáře pro začátečníky - RAK Pardubického kraje - SZeŠ Chrudim Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 10.4.2019  )
50) Portál farmáře pro mírně pokročilé - RAK Pardubického kraje - SZeŠ Chrudim Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 16.4.2019  )
51) Dotace - jednotná žádost 2019 - RAK a ZS Pardubického kraje - Pardubice a Ústí nad Orlicí Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 9.4.2019  17.4.2019  )
18) Jarní semináře SPZO - 11x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 7.2.2019  8.2.2019  13.2.2019  19.2.2019  20.2.2019  21.2.2019  22.2.2019  26.2.2019  27.2.2019  28.2.2019  5.3.2019  )
4) Pohled přes hranice - Integrovaná ochrana rostlin - ČSR - Dolní Dunajovice POVINNÝ Oblast: Zemědělství Počet bodů: 80 (Termíny: 10.4.2019  11.4.2019  )
37) Dotační možnosti v agrárním sektoru - jednotná žádost, AEKO, PRV - CSV - 7x Jihočeský kraj Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 8.4.2019  9.4.2019  10.4.2019  11.4.2019  )
38) Zdravotní stav ozimů a výživa rostlin - ZD Libčany Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 12.4.2019  )
31) Národní výstava hospodářských zvířat, ANIMAL TECH, Národní výstava myslivosti - výstaviště BRNO Oblast: Zemědělství Počet bodů: 30 (Termíny: 12.5.2019  13.5.2019  14.5.2019  15.5.2019  )
32) Jarní zemědělec 2019 - výstaviště Lysá nad Labem Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 20.3.2019  21.3.2019  22.3.2019  23.3.2019  24.3.2019  )
33) Seminář ABCERT pro ekologické zemědělce, zájemce o ekologické zemědělství, poradce a příznivce ekologického zemědělství - 7x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 6.3.2019  11.3.2019  12.3.2019  13.3.2019  18.3.2019  19.3.2019  20.3.2019  )
34) Dotační možnosti v agrárním sektoru (Jednotná žídost, AEKO, PRV) - CSV - 5x Plzeňsko Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 8.4.2019  9.4.2019  10.4.2019  11.4.2019  12.4.2019  )
22) Vinařské semináře - Bayer - Hnanice, Hustopeče, Dubňany Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 19.2.2019  20.2.2019  21.2.2019  )
23) Konzervace krmiv - Bioferm - Hustopeče u Brna Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 14.2.2019  )
24) Mydlářka - Výživa rostlin, mikroelementy - Červený Újezd u Miličína Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 20.2.2019  )
25) KLAS Nekoř - den otevřených dveří - Agrosalon Šedivec, Nekoř Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 21.2.2019  )
26) Biokont - školení pro podnikatele v ekologickém zemědělství - 6x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 20.2.2019  25.2.2019  26.2.2019  11.3.2019  12.3.2019  15.3.2019  )
27) „Počítačové kurzy pro zemědělce k DZES 5 s propojením na LPIS“ - Regiony Oblast: Zemědělství Počet bodů: 40 (Termíny: 12.2.2019  29.3.2019  )
28) Mydlářka - aktuální stav ozimů a doporučení - Červený Újezd u Miličína Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 1.3.2019  )
29) Seminář pro energetické specialisty - novela zákona č. 406/2000 Sb. - Praha Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 27.3.2019  )
15) Školení agronomů - čtyřdenní akce - AGROSPOL Czech, s.r.o. - České Budějovice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 50 (Termíny: 18.2.2019  19.2.2019  20.2.2019  21.2.2019  )
16) Mydlářka - odborný seminář - Červený Újezd u Miličína Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 8.2.2019  )
12) Hnojení plodin s MJM - efektivní cesta k vysokým výnosům - MJM agro Litovel Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 1.2.2019  )
7) Ochrana rostlin - Zetaspol - Hotel Plumlov, Mostkovice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 15.1.2019  )
8) Zimní seminář Zetaspolu - ochrana rostlin - Hotel Plumlov, Mostkovice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 9.1.2019  )
9) Zimní seminář Zetaspolu - ochrana rostlin - Hotel Plumlov, Mostkovice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 22.1.2019  )
10) Zimní seminář Zetaspolu - ochrana rostlin - Hotel Plumlov, Mostkovice Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 29.1.2019  )
1) Konference Bayer ExpertForum 2019 - 8x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 11.1.2019  16.1.2019  17.1.2019  22.1.2019  23.1.2019  24.1.2019  30.1.2019  31.1.2019  )
3) Ziskové pěstování obilnin - ČZU, Ditana, Corteva AgriScience - 5x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 30 (Termíny: 7.1.2019  8.1.2019  9.1.2019  10.1.2019  )
4) Zimní konference BASF - 9x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 20 (Termíny: 8.1.2019  30.1.2019  )
5) Mák v roce 2019 - 4x ČR Oblast: Zemědělství Počet bodů: 30 (Termíny: 11.2.2019  12.2.2019  13.2.2019  14.2.2019  )
2) Integrovaná ochrana při pěstování řepky olejky - ÚKZÚZ - Univerzitní kampus Bohunice, Brno Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 20 (Termíny: 5.2.2019  )
3) Ziskové pěstování obilnin - ČZU, Ditana, Corteva AgriScience - 5x ČR Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 30 (Termíny: 7.1.2019  8.1.2019  9.1.2019  10.1.2019  )
1) Konference Bayer ExpertForum 2019 - 8x ČR Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 20 (Termíny: 11.1.2019  16.1.2019  17.1.2019  22.1.2019  23.1.2019  24.1.2019  30.1.2019  31.1.2019  )
38) Zdravotní stav ozimů a výživa rostlin - ZD Libčany Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 40 (Termíny: 12.4.2019  )
4) Pohled přes hranice - Integrovaná ochrana rostlin - ČSR - Dolní Dunajovice POVINNÝ Oblast: Rostlinolékařství Počet bodů: 80 (Termíny: 10.4.2019  11.4.2019  )