Odkaz name web stránky MZe ČR
Registr poradců akreditovaných MZe
Odkaz name web stránky ÚZPI Praha
Pro zobrazení všech poradců klikněte zde.
V textovém poli uveďte textový řetězec hledaného výrazu, nebo jeho část. Systém prohledá všechna textová data a nalezená data zobrazí ve výsledcích. Jako filtr použijte boxy oblastí a působnosti, případně filtr rozšířeného vyhledávání.



















Nalezeno 199 poradců.
  Kontaktní adresa  
Č. Reg.č. Jméno Oblast akreditace Podoblast akreditace Místo působnosti Město PSČ Ulice Telefon e-mail
1 270/2008 Ing. Badal Tomáš Ph.D. Lesnictví 13.10.2008 - 12.10.2011
Lesnictví 13.10.2011 - 12.10.2016
Lesnictví 6.10.2016 - 5.10.2021
13.10.2008 Lesnictví
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Praha, Středočeský, Vysočina, Zlínský Ivanovice na Hané 683 23 Malinovského 662/5 605 912 170 t.badal@volny.cz; info@znalec-odhad.cz
2 323/2010 Ing. Bajbár Miroslav Ph.D. Zemědělství 25.10.2010 - 24.10.2015
Zemědělství 5.11.2015 - 4.11.2020
25.10.2010 Živočišná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Brno 615 00 Nopova 71 548 538 231 bajbar@seznam.cz
3 257/2008 Ing. Bartuněk Jiří Lesnictví 8.10.2008 - 7.10.2011
Lesnictví 8.10.2011 - 7.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
8.10.2008 Lesnictví
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský Šlapanice 664 51 Jiráskova 65 724 523 301 jiri.bartunek@centrum.cz
4 080/2005 Ing. Bartuňková Martina Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina Šlapanice 664 51 Jiráskova 65 606156927 bartunkovam@centrum.cz
5 017/2007 Ing. Beranová Lenka DiS. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Královehradecký, Pardubický Líšnice 561 84 Líšnice 126 465 613 359 lenkahajzlerova@seznam.cz
6 360/2014 Bergerová Dagmar DiS. Zemědělství 15.10.2014 - 14.10.2019
15.10.2014 Rostlinná výroba
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Hlučín 748 01 Hrnčířská 263/18 739 850 623 dagmar.bergerova@gmail.com
7 002/2004 Ing. Bezdíčková Alena Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 15.4.2013 - 14.4.2018
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
15.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Olomouc 77200 Třešňová 9 585351141 bezdickova@ditana.cz
8 349/2013 Ing. Bílovský Jan Tomáš Rostlinolékařství 17.4.2013 - 16.4.2018
Rostlinolékařství 17.4.2018 - 16.4.2023
17.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Zlínský Otice 747 81 Na kopci 37 605 422 872 jtbilovsky@soufflet.com;janbilovsky@seznam.cz
9 003/2007 Binar Luboš Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Královehradecký Bukovice 549 54 Bukovice 115 605 150 117 lubos.binar@tiscali.cz
10 004/2007 Ing. Bittner Vít Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 22.4.2013 - 21.4.2018
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
22.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický Slavkov 747 57 Hertická 435 602 41 17 02 vit.bittner@seznam.cz
11 004/2004 Ing. Bochýnek Pavel Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Kyjov 697 01 U Vodojemu 1259/14 728 180 862 bochynek@agroteam.cz
12 005/2003 Ing. Bodlák Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina, Zlínský Brno 639 00 Pšeník 1 603424807 jbod@volny.cz
13 001/2006 Borovička Karel Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 10.4.2013 - 9.4.2018
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
Rostlinolékařství 17.4.2018 - 16.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
24.9.2012 Péče o půdu
5.11.2012 Ekologické zemědělství
10.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Jakartovice 747 53 Jakartovice 105 606 72 06 13 agrolab@tiscali.cz
14 381/2017 Ing. Brabenec Petr Zemědělství 13.11.2017 - 12.11.2022
13.11.2017 Živočišná výroba
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina Postupice 257 01 U Sokolovny 252 602 334 325 brabenec.poradenstvi@seznam.cz
15 375/2016 MVDr. Brávek Pavel Zemědělství 5.5.2016 - 4.5.2021
5.5.2016 Živočišná výroba
Vysočina Jihlava 586 01 Měšín 60 604 729 566 p.bravek@seznam.cz
16 365/2015 Ing. Brhelová Jana Zemědělství 3.2.2015 - 2.2.2020
3.2.2015 Rostlinná výroba
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký Spálov 742 37 Spálov 18 732 519 778 jzezulkova@gmail.com
17 356/2014 Ing. Brožíková Iva Zemědělství 15.10.2014 - 14.10.2019
15.10.2014 Rostlinná výroba
Plzeňský, Středočeský Rokycany 337 01 Litohlavy 40 774 300 894 Iva.Brozikova@seznam.cz
18 006/2007 Ing. Čapek František Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina Oslov 398 35 Oslov 97 frant.capek@seznam.cz
19 007/2007 Ing. Čapek Tomáš CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Praha 9 190 16 Rohozecká 520 602262975 capek@uniconsulting.cz
20 005/2007 Ing. Cejtchaml Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský Libina 78805 Dolní Libina 150 731867765 jurace@post.cz
21 029/2003 Ing. Chlad František Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 15.12.2015 - 14.12.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Litomyšl 570 01 Smetanovo nám. 87 774 218 413 frantisek.chlad@gmail.com
22 008/2003 Ing. Čížek Milan Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
22.10.2012 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina Lípa 582 57 Lípa u Havlíčkova Brodu 176 569466215 cizek@vubhb.cz
23 295/2009 Ing. Čížek Jan Zemědělství 7.10.2009 - 6.10.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Rostlinná výroba
24.10.2012 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihomoravský Znojmo 669 02 Pod Soudním vrchem 2566 776 249 359 profit.poradenstvi@seznam.cz
24 081/2005 MVDr. Czanderlová Linda Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký Čebín 664 23 Čebín 122 777 71 41 56 linda@sevaron.cz
25 281/2009 Ing. Dastychová Hana Zemědělství 21.9.2009 - 20.9.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Rostlinná výroba
1.10.2012 Péče o půdu
Ústecký Krásná Lípa 40746 Komenského 11 412 334 423 hana.dastychova@seznam.cz
26 009/2007 Ing. David Petr Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Štěpánov 78313 Horní ul. 27 774710391 ingpetr.david@centrum.cz
27 009/2003 Ing. Denešová Olga Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
27.9.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Středočeský, Vysočina, Zlínský Kroměříž 767 01 Havlíčkova 2787 737 646 786 denesova@vukrom.cz
28 010/2007 Ing. Dohnanský Tomáš Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 8.12.2015 - 7.12.2020
3.1.2008 Lesnictví
Královehradecký, Pardubický Velichovky 552 11 Na Třešňovce 184 724524039 tomas.dohnansky@seznam.cz
29 012/2003 Ing. Dostál Jiří CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Královehradecký, Pardubický Žamberk 564 01 Lukavská 1262 605 52 97 39 jiri.dostal@agroeko-zamberk.cz
30 336/2011 RNDr. Dovrtěl Jan CSc. Zemědělství 26.9.2011 - 25.9.2016
Zemědělství 13.9.2016 - 12.9.2021
26.9.2011 Rostlinná výroba
Jihomoravský Hrušovany u Brna 664 52 Palackého 52 604 205 628 jan.dovrt@seznam.cz
31 011/2007 Ing. Draštík Pavel Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Královehradecký Šárovcova Lhota 507 59 Šárovcova Lhota 1 725100160 pavel.drastik@gmail.com
32 013/2003 Ing. Drgáč Milan Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Zlínský Bojkovice 687 71 Bezručova 780 721 943 628 m.drgac@centrum.cz
33 012/2007 Ing. Dubec Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
24.9.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Praha 5 150 00 Zapova 1209/4 776 763 453 dubecjiri@seznam.cz
34 074/2005 Dufková Hana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 8.12.2015 - 7.12.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
7.11.2012 Rostlinná výroba
Liberecký, Ústecký Droužkovice 431 44 SNP 144 737 177 432 dufkova@oakchomutov.cz
35 242/2008 Bc. Dyntar Miloš Zemědělství 24.9.2008 - 23.9.2011
Zemědělství 24.9.2011 - 23.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
10.10.2012 Péče o půdu
Plzeňský Bezdružice 349 53 Fučíkova 198 milos.dyntar@centrum.cz
36 016/2003 Ing. Edler Stanislav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihomoravský, Moravskoslezský, Vysočina, Zlínský Kroměříž 767 01 Havlíčkova 2787 737 428 275 edler.stanislav@vukrom.cz
37 388/2018 Ing. Erber Aleš Lesnictví 5.6.2018 - 4.6.2023
5.6.2018 Lesnictví
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Chvojenec 534 01 Chvojenec 71 731 533 142 a.erber@centrum.cz
38 017/2003 Ing. Exnarová Jana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
7.11.2012 Živočišná výroba
Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Pardubický, Vysočina Havlíčkův Brod 580 01 U Menoušků 1442 569 466 215 exnarova@vubhb.cz
39 014/2007 Ing. Fatura Milan Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Český Těšín 73701 Rozvojová 15 724029969 fatura@volny.cz
40 344/2011 Ing. Fedáková Blanka Zemědělství 23.9.2011 - 22.9.2016
Zemědělství 13.9.2016 - 12.9.2021
23.9.2011 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
23.9.2011 Ekologické zemědělství
5.11.2012 Živočišná výroba
5.11.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský Klatovy 339 01 Dukelská 218/II 731 47 17 04 fedakovablanka@seznam.cz
41 269/2008 Ing. Fiala Libor Lesnictví 13.10.2008 - 12.10.2011
Lesnictví 13.10.2011 - 12.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
13.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský Nýrsko 340 22 Karla Čapka 800 +420601261446 liborius@seznam.cz
42 015/2007 Ing. Francálek Tomáš Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Vysočina Pelhřimov 393 01 Dolnokubínská 1456 608 418 481 tom-franc@seznam.cz
43 258/2008 Ing. Gasnárek Vladislav Lesnictví 8.10.2008 - 7.10.2011
Lesnictví 8.10.2011 - 7.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
8.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Vysočina, Zlínský Břeclav 690 06 Lednická 734/158 728 715 815 gasnarekznalec@centrum.cz
44 020/2003 Ing. Grygarová Jitka Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 22.4.2013 - 21.4.2018
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
1.10.2012 Péče o půdu
22.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Královehradecký, Pardubický Klášterec nad Orlicí 56401 Lhotka 51 605 724 260 grygarova.jitka@seznam.cz
45 021/2003 Ing. Halíková Růžena Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihomoravský, Olomoucký Prostějov 796 00 Šárka 36 608616352 r.halikova@quick.cz; r.halikova@volny.cz
46 359/2014 Ing. Mgr. Hartych Marek Zemědělství 15.10.2014 - 14.10.2019
15.10.2014 Rostlinná výroba
Liberecký, Středočeský, Ústecký Varnsdorf 407 47 Komenského 3399 608 544 025 walden@centrum.cz
47 316/2010 Havlíčková Věra Zemědělství 18.10.2010 - 17.10.2015
Zemědělství 6.10.2015 - 5.10.2020
18.10.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
24.9.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Otice 747 81 Domky 133 773 151 957 vera.225@seznam.cz
48 002/2006 Ing. Havlíková Marcela Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 10.4.2013 - 9.4.2018
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
Rostlinolékařství 17.4.2018 - 16.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
10.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Karlovarský, Liberecký, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký Peruc 439 07 Komenského 319 604 954 237 marcelhav@seznam.cz
49 309/2009 Ing. Heyda Jiří Lesnictví 23.6.2009 - 22.6.2012
Lesnictví 19.6.2012 - 18.6.2017
Lesnictví 26.6.2017 - 25.6.2022
23.6.2009 Lesnictví
Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina České Budějovice 37001 Jeronýmova 3 775 146 801 jiri.heyda@seznam.cz
50 023/2004 Ing. Hnojská Josefa Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Plzeňský Klatovy 339 01 Točník 70 376312725 josefa.hnojska@seznam.cz
51 306/2009 Ing. Hoferka Miloš Lesnictví 19.10.2009 - 18.10.2012
Lesnictví 6.9.2012 - 5.9.2017
Lesnictví 5.9.2017 - 4.9.2022
19.10.2009 Lesnictví
Královehradecký Trutnov 54101 Zahradní Město 129 604 712 053 milos.hoferka@seznam.cz
52 025/2003 Ing. Holas Jiří CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 5.11.2015 - 4.11.2020
29.3.2010 Energetické využití agrárních produktů
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Praha 4 142 00 Mařatkova 915 737420037 jiri.holas@arcnet.cz
53 023/2007 Ing. Homola Marek Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 15.4.2013 - 14.4.2018
Zemědělství 5.11.2015 - 4.11.2020
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
3.10.2012 Péče o půdu
15.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský Brno 627 00 Moutnická 1375/2 774323445 vlamaho@email.cz
54 283/2009 Horká Dana Zemědělství 23.9.2009 - 22.9.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
27.9.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Vysočina Budišov 67503 Budišov 340 568 888 229 horka@renvodin.cz
55 333/2010 Ing. Hrbek Ivan Zemědělství 8.12.2010 - 7.12.2015
Zemědělství 20.10.2015 - 19.10.2020
8.12.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Hvozd 798 55 Hvozd 59 777 262 694 farma.hvozd@centrum.cz
56 378/2016 Bc. Hrbková Barbora Zemědělství 6.12.2016 - 5.12.2021
6.12.2016 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Hvozd 798 55 Hvozd 59 777 065 801 BarcaHrbkova@gmail.com
57 027/2004 Ing. Hruda Roman Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 3.11.2015 - 2.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Moravský Krumlov 672 01 Na Kačence 402 606 722 583 roman.hruda@seznam.cz
58 032/2003 Ing. Janecký Ivo Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 3.11.2015 - 2.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický Vysoké Mýto 566 01 Voděrady 90 724 06 49 35 ivojanecky@seznam.cz
59 347/2013 Ing. Javor Tomáš DiS. Rostlinolékařství 10.4.2013 - 9.4.2018
Rostlinolékařství 17.4.2018 - 16.4.2023
10.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Královehradecký, Pardubický Žamberk 564 01 28. října 28 605 529 741 tj.agroeko@seznam.cz
60 249/2008 Ing. Jezberová Marcela Zemědělství 1.10.2008 - 30.9.2011
Zemědělství 1.10.2011 - 30.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Královehradecký Trutnov 541 03 Junáků 419 734377413 oak-trutnov@volny.cz
61 027/2007 Ježek Zdeněk Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Středočeský, Vysočina Lipnice nad Sázavou 58232 čp.232 603330588 jezekzdenek@seznam.cz
62 010/2006 Ing. Jungwirth Václav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
5.3.2013 Péče o půdu
Jihočeský, Plzeňský, Vysočina Brloh 382 06 Brloh 200 602 232 488 zdbrloh@raz-dva.cz
63 392/2018 Ing. Kakos Tomáš Lesnictví 17.9.2018 - 16.9.2023
17.9.2018 Lesnictví
Jihočeský, Středočeský Sepekov 399 01 Sepekov 69 728 250 328 tom.kakos@seznam.cz
64 286/2009 Ing. Kámen Adolf Zemědělství 23.9.2009 - 22.9.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
10.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský České Budějovice 37005 Emy Destinové 21 776 795 280 adolf.kamen@seznam.cz
65 393/2018 Ing. Káš Martin Ph.D. Zemědělství 9.10.2018 - 8.10.2023
9.10.2018 Ekologické zemědělství
Praha, Středočeský Praha 6 161 00 Drnovská 507/73 233 022 278 kas@vurv.cz
66 035/2003 Ing. Kasal Pavel Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
10.10.2012 Péče o půdu
Vysočina Světlá nad Sázavou 582 91 Nádražní 207 569 489 209 kasal@vubhb.cz
67 371/2016 Ing. Kašing Pavel Zemědělství 13.4.2016 - 12.4.2021
13.4.2016 Rostlinná výroba
Moravskoslezský Hlučín 748 01 Petra Bezruče 1403/11 737 375 479 pavel.kasing@gmail.com
68 376/2016 Ing. Katrlíková Iva Zemědělství 5.5.2016 - 4.5.2021
5.5.2016 Živočišná výroba
Jihočeský, Středočeský Sedlec-Prčice 257 91 Družstevní 270 737 761 968 iva.katr@seznam.cz
69 361/2014 Ing. Kazda Jan CSc. Rostlinolékařství 21.10.2014 - 20.10.2019
21.10.2014 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihočeský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina Nehvizdy 250 81 Pražská 445 603 257 369 rikipes@seznam.cz
70 075/2005 Ing. Klejzar Tomáš Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 20.11.2015 - 19.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
7.11.2012 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Vysočina Jihlava 586 01 Kosov 31 603 279 735 tomas.klejzar@volny.cz
71 342/2011 Ing. Klement Petr Zemědělství 23.9.2011 - 22.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
23.9.2011 Rostlinná výroba
23.9.2011 Živočišná výroba
17.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Pardubický, Středočeský, Vysočina Dolní Cerekev 588 51 Nový Svět 30 731 47 17 05 klemepe@seznam.cz
72 029/2007 Ing. Klíma Jan Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Praha, Středočeský Pardubice 530 02 U Kapličky 14 602113867 kliima@post.cz
73 030/2007 Ing. Klír Jan CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Plzeňský, Středočeský, Vysočina Praha 10 102 00 Selská 14 603 520 684 klir@vurv.cz
74 284/2009 Ing. Kloudová Marie Zemědělství 23.9.2009 - 22.9.2012
Zemědělství 19.9.2012 - 18.9.2017
Zemědělství 5.9.2017 - 4.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Pardubický, Plzeňský, Vysočina, Zlínský Výčapy 67401 Výčapy 208 568 883 678 seva.tr@seznam.cz
75 031/2007 Ing. Klusáček Libor Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Rousměrov 591 01 Rousměrov 26 737934217 klusacek.libor@tiscali.cz
76 035/2007 Ing. Kočtářová Zdeňka Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
3.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Olomouc 779 00 Jílová 1199/19 585205264 zdenka.koctarova@geocentrum.cz; zdenka.koctarova@seznam.cz
77 014/2006 Ing. Komárková Monika Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 15.12.2015 - 14.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
1.10.2012 Péče o půdu
Královehradecký, Olomoucký, Pardubický, Praha, Středočeský, Vysočina Sezemice 533 04 Velké Koloděje 16 776 323 907 monika.michalcova@seznam.cz
78 036/2007 Ing. Konopík Václav Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký Žlutice 36452 Husova 115 777124431 vkonopik@volny.cz
79 338/2011 Ing. Kopáček Jan Zemědělství 26.9.2011 - 25.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
26.9.2011 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
26.9.2011 Živočišná výroba
Jihočeský Sudoměřice u Bechyně 391 65 Bežerovice 11 605 228 965 kopacek.11@seznam.cz
80 340/2011 Ing. Kořínek Josef Zemědělství 26.9.2011 - 25.9.2016
Zemědělství 13.9.2016 - 12.9.2021
26.9.2011 Rostlinná výroba
26.9.2011 Ekologické zemědělství
15.10.2012 Péče o půdu
Ústecký Ústí nad Labem 403 31 Zelená 425 605 228 964 korinekul@seznam.cz
81 037/2007 Ing. Koutník Ivo Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 11.11.2015 - 10.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
3.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Šternberk 785 01 Zahradní 15 585 205 211 gcupravy@geocentrum.cz
82 044/2003 MVDr. Kozáková Jana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
7.11.2012 Ekologické zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Sušice 342 01 Hájkova 109/III 376524332 mvdrzeleny@zoo-veterina.cz
83 317/2010 Ing. Kozlovská Lada Zemědělství 20.10.2010 - 19.10.2015
Zemědělství 13.10.2015 - 12.10.2020
20.10.2010 Rostlinná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
Karlovarský, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký Měcholupy 438 01 Velká Černoc č.e. 12 723 854 004 la.koz@seznam.cz;kozlovska@vurv.cz
84 012/2006 Ing. Kožmín Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Středočeský, Ústecký Dobrovíz 25261 Lidická 26 312665663 kozminova@volny.cz
85 252/2008 Ing. Králíček Jiří Zemědělství 6.10.2008 - 5.10.2011
Zemědělství 6.10.2011 - 5.10.2016
Zemědělství 4.10.2016 - 3.10.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina, Zlínský Bušín 789 62 Bušín 140 607 452 256 jirka.kralicek@seznam.cz;jk.kralicek@gmail.com
86 366/2015 Ing. Kramář Vojtěch Lesnictví 30.6.2015 - 29.6.2020
30.6.2015 Lesnictví
Praha, Středočeský Dobříš 263 01 Trnková 1879 774 51 41 21 vojtech.kramar@seznam.cz
87 037/2004 Ing. Krejča Marek Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Planá nad Lužnicí 391 11 Borecká 132 724 052 314 mkrejca@farmtec.cz
88 384/2017 Ing. Krejčí Luboš Zemědělství 13.11.2017 - 12.11.2022
13.11.2017 Živočišná výroba
Středočeský Dolní Kralovice 257 68 Střítež 48 602 277 894 lubos.krejci2@seznam.cz
89 373/2016 Ing. Křivánek Jindřich Ph.D. Zemědělství 13.4.2016 - 12.4.2021
13.4.2016 Rostlinná výroba
Karlovarský, Plzeňský, Středočeský, Ústecký Chyše 364 53 Žďárek 3 607 626 263 jindra18@post.cz
90 050/2003 Ing. Křížek Josef Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
15.10.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Kroměříž 76701 Ořechová 3029, 724228922 krizekbanka@seznam.cz
91 076/2005 Ing. Krtouš Vladimír Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Jihočeský, Plzeňský Zdíkov 38473 Branišov 602830998 info@highland.cz
92 052/2003 Ing. Kučera Zdeněk Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Svatý Jan nad Malší 374 01 Sedlce 66 602 55 28 99 kucera@agroteam.cz
93 239/2008 Ing. Kumšta Jiří Zemědělství 24.9.2008 - 23.9.2011
Zemědělství 24.9.2011 - 23.9.2016
Zemědělství 13.9.2016 - 12.9.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
24.9.2012 Péče o půdu
7.11.2012 Živočišná výroba
Jihočeský, Praha, Středočeský, Vysočina Louňovice pod Blaníkem 257 06 Mládežnická 228 736622604 kumstaj@seznam.cz
94 377/2016 Kumšta Jiří DiS. Zemědělství 6.12.2016 - 5.12.2021
6.12.2016 Péče o půdu
Praha, Středočeský Čerčany 257 22 Sázavská 315 774 506 905 jiri.kumsta@seznam.cz
95 363/2014 Ing. Kužílek Milan Zemědělství 21.10.2014 - 20.10.2019
21.10.2014 Rostlinná výroba
Pardubický Moravská Třebová 571 01 Jiráskova 79 776 126 736 kuzilek.ditana@email.cz
96 288/2009 Ing. Kvapilová Markéta Zemědělství 23.9.2009 - 22.9.2012
Zemědělství 19.9.2012 - 18.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
Pardubický Pardubice 53002 Nábřeží Závodu míru 1884 466 513 163 marketa.kvapilova@tiscali.cz
97 013/2006 Ing. Květoňová Ivana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Karlovarský, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký Útvina 364 01 Sedlo 4 604258219 kvetonova.sedlo@seznam.cz
98 260/2008 Lacina Martin Lesnictví 8.10.2008 - 7.10.2011
Lesnictví 8.10.2011 - 7.10.2016
Lesnictví 6.10.2016 - 5.10.2021
8.10.2008 Lesnictví
Královehradecký, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Sezemice 533 04 Kladina 25 731849690 m.lacina@post.cz
99 352/2013 Ing. Lacinová Hana Rostlinolékařství 22.4.2013 - 21.4.2018
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
22.4.2013 Rostlinolékařství v lesnictví
Praha, Středočeský, Vysočina Ondřejov 251 65 Pod Horkou 214 734 481 964 lacinovahana@email.cz
100 041/2007 Ing. Lerch Josef Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Karlovarský, Plzeňský, Středočeský Kolinec 341 42 Mlázovy 15 722724256 JosefLerch@seznam.cz
101 033/2006 Ing. Leština Jan CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
10.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský Lišov 373 72 Dolní Slověnice 8 737 23 39 55 lestina@ef.jcu.cz;lestina@centrum.cz
102 332/2010 Lexová Lenka Zemědělství 3.11.2010 - 2.11.2015
Zemědělství 20.10.2015 - 19.10.2020
3.11.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Karlovarský, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina Zbiroh 338 08 Podmokly 38 732 376 986 lenka-lexova@seznam.cz
103 389/2018 Ing. Makovský Josef Ph.D. Zemědělství 13.9.2018 - 12.9.2023
13.9.2018 Ekologické zemědělství
Pardubický, Praha, Středočeský Praha 4 142 00 Švihovská 550/19 732 615 574 josefmakovsky@gmail.com
104 315/2010 Ing. Málková Hana Zemědělství 18.10.2010 - 17.10.2015
Zemědělství 6.10.2015 - 5.10.2020
18.10.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Jihomoravský, Vysočina Hrotovice 675 55 Slavětice 85 568 888 229 horka@renvodin.cz
105 353/2013 Ing. Málková Kateřina Ph.D. Rostlinolékařství 22.4.2013 - 21.4.2018
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
22.4.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Karlovarský, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký Rakovník 269 01 Nádražní 222 603 437 015 plantprotection@email.cz
106 087/2007 Dr. Ing. Marada Petr Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
29.3.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
15.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Šardice 696 13 Šardice 816 602 57 87 84 p.marada@quick.cz
107 034/2005 Ing. Martincová Jana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Královehradecký, Pardubický Hnátnice 561 01 Hnátnice 69 603990890 jana.martincova@atlas.cz
108 077/2005 Ing. Matyáš Libor Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 11.11.2015 - 10.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
31.10.2012 Energetické využití agrárních produktů
Jihočeský, Královehradecký, Moravskoslezský, Pardubický, Středočeský, Ústecký, Vysočina Orlické Záhoří 517 64 Orlické Záhoří 18 736 60 77 93 libormatyas@seznam.cz
109 379/2017 Ing. Míka Hynek Rostlinolékařství 31.10.2017 - 30.10.2022
31.10.2017 Rostlinolékařství v zemědělství
Středočeský Třebovle 281 63 Třebovle 124 606 162 391 mikahynek@seznam.cz
110 391/2018 Ing. Mistr Martin Ph.D. Zemědělství 13.9.2018 - 12.9.2023
13.9.2018 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Středočeský Starý Kolín 281 23 Na Strži 120 602 693 333 Dr.mistr@gmail.com
111 063/2003 Prof. Ing. Moudrý Jan CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 11.11.2015 - 10.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Jihočeský Dubné 373 84 Dubné 202 724 262 530 moudry@zf.jcu.cz
112 358/2014 Ing. Musil Lukáš Zemědělství 15.10.2014 - 14.10.2019
15.10.2014 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Pardubický, Středočeský, Vysočina Olešenka 582 22 Olešenka 4 774 066 255 lukas_musil@centrum.cz
113 278/2009 Ing. Muška František Ph.D. Zemědělství 21.9.2009 - 20.9.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina Brno 61500 Táborská 21 534 009 348 muska34@email.cz
114 253/2008 Ing. Navrátil Petr Zemědělství 6.10.2008 - 5.10.2011
Zemědělství 6.10.2011 - 5.10.2016
Zemědělství 18.10.2016 - 17.10.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
Olomoucký Olomouc 77900 Wanklova 12 608 976 906 petr.navratil@sano.cz
115 383/2017 Ing. Nedvěd Jaromír Zemědělství 13.11.2017 - 12.11.2022
13.11.2017 Živočišná výroba
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina Trhový Štěpánov 257 63 Sokolská 301 724 902 600 jaromir.nedved@tiscali.cz
116 062/2004 Ing. Nedvědová Václava Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 11.11.2015 - 10.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
17.10.2012 Péče o půdu
7.11.2012 Živočišná výroba
Jihočeský Němčice 384 11 Němčice 47 604507049 v.nedvedova@centrum.cz
117 385/2017 Ing. Němec Petr Zemědělství 13.11.2017 - 12.11.2022
13.11.2017 Živočišná výroba
Plzeňský Klatovy 339 01 Sobětice 53 774 476 599 nemec@ntgagri.cz
118 368/2015 Ing. Nergl Zdeněk Lesnictví 30.6.2015 - 29.6.2020
30.6.2015 Lesnictví
Praha, Středočeský Praha 5 150 00 Xaveriova 110 603 878 448 zdenek.nergl@gmail.com;Zdenek.nergl@forestry.cz
119 370/2016 Ing. Odstrčil Martin Zemědělství 13.4.2016 - 12.4.2021
13.4.2016 Rostlinná výroba
Moravskoslezský, Olomoucký Dvorce 793 68 Křišťanovice 30 604 584 303 martinodstrcil@seznam.cz
120 387/2018 Ing. Odvárka Zdeněk Lesnictví 5.6.2018 - 4.6.2023
5.6.2018 Lesnictví
Královehradecký, Pardubický, Vysočina Chrudim 537 01 Resselovo náměstí 77 604 273 304 info@lesychrudim.cz
121 037/2005 Ing. Oliva Josef Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
3.10.2012 Péče o půdu
29.10.2012 Rostlinná výroba
29.10.2012 Ekologické zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Nové Strašecí 271 01 Máchova 782 724037491 oliva60@seznam.cz
122 367/2015 Ing. Orságová Kristýna Lesnictví 30.6.2015 - 29.6.2020
30.6.2015 Lesnictví
Praha, Středočeský Rudná 252 19 Havlíčkovo náměstí 22 605 906 444 Kristyna.orsagova.13@gmail.com
123 050/2007 Bc. Pacovský Miroslav Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský, Pardubický, Praha, Středočeský, Vysočina Kostelec nad Černými lesy 281 63 Kostelní Střímelice 10 602395410 lesy-hlavacov@quick.cz
124 313/2010 Ing. Page Anna Zemědělství 18.10.2010 - 17.10.2015
Zemědělství 6.10.2015 - 5.10.2020
18.10.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
15.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Mirovice 39804 Ohař 5 734 506 885 vejvodova@pvagri.cz
125 263/2008 Ing. Pátík Jiří Lesnictví 15.10.2008 - 14.10.2011
Lesnictví 15.10.2011 - 14.10.2016
Lesnictví 6.10.2016 - 5.10.2021
15.10.2008 Lesnictví
Moravskoslezský Šilheřovice 747 15 Ke Kovárně 198 603 361 192 jiri.patik@volny.cz
126 386/2018 Ing. Pávek Jindřich Lesnictví 5.6.2018 - 4.6.2023
5.6.2018 Lesnictví
Ústecký Býčkovice 412 01 Velký Újezd 1 724 948 726 jindra.pavek@gmail.com
127 262/2008 Ing. Pavlíček Ludvík Lesnictví 15.10.2008 - 14.10.2011
Lesnictví 15.10.2011 - 14.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
15.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Vsetín 75501 Horní náměstí 1 724045202 Ludvik.Pavlicek@foresta.cz
128 293/2009 Pelikánová Marie Zemědělství 5.10.2009 - 4.10.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
27.9.2012 Péče o půdu
Pardubický, Vysočina Zaječice 53835 Zaječice 53 725933144 mapelik@seznam.cz
129 073/2003 Ing. Perlinger Zdeněk Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 11.11.2015 - 10.11.2020
29.3.2010 Ekologické zemědělství
Karlovarský, Plzeňský, Ústecký Bochov 364 71 Rybničná 26 607103244 perlinger@volny.cz
130 065/2004 Ing. Petr Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Dobruška 518 01 Spáleniště 49 603 171 985 jpetr@dka.cz
131 312/2009 Ing. Petrlák Jiří Zemědělství 23.11.2009 - 22.11.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
Královehradecký, Pardubický Tutleky 517 41 Tutleky 9 494 322 467 petrlak@wo.cz
132 024/2007 Ing. Piňosová Vendula Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Olomoucký Krumsín 798 03 Krumsín 604 705445 vhornak@seznam.cz
133 273/2008 Piškule Karel Lesnictví 13.10.2008 - 12.10.2011
Lesnictví 13.10.2011 - 12.10.2016
Lesnictví 6.10.2016 - 5.10.2021
13.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina Praha 13 158 00 Petržílkova 1436/35 603111000 dotace@aidwood.eu
134 339/2011 Ing. Pizinger Milan Zemědělství 26.9.2011 - 25.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
26.9.2011 Rostlinná výroba
26.9.2011 Živočišná výroba
17.10.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský, Vysočina Albrechtice nad Vltavou 398 16 Albrechtice nad Vltavou 191 731 47 17 06 pizingerm@seznam.cz
135 057/2007 Ing. Pohan Jiří Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Vysočina Nový Rychnov 394 04 Nový Rychnov 252 776162727 j.pohan@post.cz
136 072/2005 Ing. Pokorný Jan Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 26.1.2016 - 25.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Jihočeský, Jihomoravský, Vysočina Dačice 380 01 Ostojkovice 11 724 09 23 79 pokk.jan@seznam.cz
137 078/2003 Ing. Pospíšil Antonín Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
27.9.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Břest 768 23 Břest 329 607715959 pospisil@wo.cz
138 390/2018 Ing. Pour Jiří Zemědělství 13.9.2018 - 12.9.2023
13.9.2018 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Královehradecký Hradec Králové 500 03 Na Rybníce 147 605 835 388 jipour@seznam.cz
139 080/2003 Ing. Pozdíšek Jan CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 15.12.2015 - 14.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Šumperk 787 01 Chodská 6 605 425 796 jan.pozdisek@vuchs.cz
140 244/2008 Ing. Procházková Kamila Zemědělství 29.9.2008 - 28.9.2011
Zemědělství 29.9.2011 - 28.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
3.10.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Napajedla 763 62 Na Malině 1277 776 222 171 kravicky@email.cz
141 059/2007 Mgr. Quisková Dagmar Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Vysočina Opava 747 05 Pekařská 86 737807293 dagmar.q@seznam.cz
142 047/2005 Ing. Řehořková Hana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Ekologické zemědělství
3.10.2012 Péče o půdu
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Praha, Středočeský, Ústecký Horní Branná 512 36 Horní Branná 117 +420487989076 rehorkova.hana@volny.cz
143 238/2008 Ing. Rektorisová Vanda Zemědělství 24.9.2008 - 23.9.2011
Zemědělství 24.9.2011 - 23.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
29.10.2012 Živočišná výroba
Pardubický Chrast 538 51 Tyršova 90 774 853 225 rekvan@email.cz
144 297/2009 Rendlová Jaroslava Zemědělství 7.10.2009 - 6.10.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Rostlinná výroba
10.10.2012 Péče o půdu
5.11.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Plzeňský Janovice nad Úhlavou 34021 Rozvojová zóna 503/A 602 180 125 rendlovajarus@seznam.cz
145 382/2017 Ing. Richter David Zemědělství 13.11.2017 - 12.11.2022
13.11.2017 Živočišná výroba
Jihočeský, Karlovarský, Liberecký, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina Pavlíkov 270 21 Pavlíkov 238 720 983 240 david.pc@centrum.cz
146 074/2004 Ing. Rind Kamil Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 26.1.2016 - 25.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Královehradecký, Pardubický Hradec Králové 50004 Zelená 430 603455630 rind.kamil@tiscali.cz
147 279/2009 Ing. Roubalová Jindra Zemědělství 21.9.2009 - 20.9.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
15.10.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Středočeský, Zlínský Kozmice 74711 Strmá 12 737 938 643 jindraroubalova@seznam.cz
148 372/2016 Ing. Rubišarová Medová Marie Zemědělství 13.4.2016 - 12.4.2021
13.4.2016 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Jihlava 58601 Vrchlického 12 775 586 222 medova@authoriacz.com
149 061/2007 Ing. Rúčka Jaroslav Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Vsetín 755 01 Semetín 1464 776 77 85 67 rucka.ja@seznam.cz
150 085/2003 Ing. Rygál Drahomír Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Kroměříž 767 01 Havlíčkova 2787 605 968 439 rygal.drahomir@vukrom.cz
151 237/2008 Ing. Šabata Vladimír Zemědělství 21.5.2008 - 20.5.2011
Zemědělství 21.5.2011 - 20.5.2016
Zemědělství 16.5.2016 - 15.5.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Rychnov nad Kněžnou 516 01 Dlouhá Ves 124 731471711 sabata.agrovenkov@seznam.cz
152 067/2007 Ing. Šafařík Václav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 15.12.2015 - 14.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
24.10.2012 Energetické využití agrárních produktů
Jihomoravský, Olomoucký, Vysočina, Zlínský Hustopeče 693 01 U Vodojemu 1275/34 603 544 915 renvodin@renvodin.cz
153 084/2007 Mgr. Samsonová Pavlína Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 27.11.2015 - 26.11.2020
29.3.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
1.10.2012 Péče o půdu
Moravskoslezský, Olomoucký Olomouc 779 00 Ondřejova 13 776 305 605 pavlina.samsonova@bioinstitut.cz
154 335/2011 Ing. Šamsová Jaroslava Zemědělství 26.9.2011 - 25.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
26.9.2011 Rostlinná výroba
26.9.2011 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
26.9.2011 Ekologické zemědělství
Ústecký Ústí nad Labem 400 11 Pincova 2970/11 604 205 690 samsova@volny.cz
155 095/2003 Šarík Štefan Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 15.12.2015 - 14.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
15.10.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Žamberk 564 01 Bohousová 69 602428086 sarik@agrokonzulta.cz
156 261/2008 Ing. Sebera Jan Ph.D. Lesnictví 8.10.2008 - 7.10.2011
Lesnictví 8.10.2011 - 7.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
8.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Vysočina, Zlínský Brno 603 00 Rybářská 18 606545358 jansebera@seznam.cz
157 357/2014 Ing. Šedivý Václav Zemědělství 15.10.2014 - 14.10.2019
15.10.2014 Rostlinná výroba
6.12.2016 Péče o půdu
Jihočeský, Středočeský, Vysočina Chýnov 391 55 Mašovice 11 602 433 857 vaclavsedivy@seznam.cz
158 324/2010 Ing. Seidenglanz Vít Zemědělství 25.10.2010 - 24.10.2015
Zemědělství 13.10.2015 - 12.10.2020
25.10.2010 Živočišná výroba
3.10.2012 Péče o půdu
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Zlínský Úsov 789 73 Police 36 585 205 211 gcupravy@geocentrum.cz;v.seidenglanz@seznam.cz
159 088/2003 Ing. Severin Mojmír Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský České Budějovice 370 04 Pasovská 2 602 963 079 severin@agroconsult.cz
160 076/2004 Ing. Sikyta Miloslav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 3.11.2015 - 2.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
29.10.2012 Ekologické zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Liberecký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Vysočina Besednice 382 81 Na Hrbě 185 606602481 sikyta@najihu.cz
161 250/2008 Ing. Šilha Jiří Ph.D. Zemědělství 1.10.2008 - 30.9.2011
Zemědělství 1.10.2011 - 30.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihočeský Mladá Vožice 391 43 Mutice 11 724 336 184 jiri.silha@centrum.cz;jsilha@soufflet.com
162 070/2007 Ing. Šimek Roman Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský Olomouc 772 00 Na Příhonu 56/9 724 22 71 72 simek.roman@uhul.cz
163 088/2004 MVDr. Šlosárková Soňa Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 5.11.2015 - 4.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Tišnov 666 03 Riegrova 397 602 230 321 slosarkova@vri.cz
164 327/2010 Ing. Šmarda Pavel Zemědělství 1.11.2010 - 31.10.2015
Zemědělství 10.12.2015 - 9.12.2020
1.11.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Praha, Středočeský, Vysočina, Zlínský Říčany 664 82 Rosická 437 723 355 388 PabuS@seznam.cz
165 289/2009 Ing. Šmerda Aleš Zemědělství 5.10.2009 - 4.10.2012
Zemědělství 19.9.2012 - 18.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihomoravský, Zlínský Holubice 68351 Holubice 220 517 375 222 ales.smerda@sano.cz;ales.smerda@centrum.cz
166 343/2011 Ing. Smítal František Zemědělství 23.9.2011 - 22.9.2016
Zemědělství 22.9.2016 - 21.9.2021
23.9.2011 Rostlinná výroba
17.10.2012 Péče o půdu
Pardubický Chornice 569 42 Nádražní 156 604 205 685 smitalf@tiscali.cz
167 063/2007 Ing. Smola Martin Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Královehradecký, Praha, Středočeský Praha 8 182 00 V Lánech 153, Březiněves 602 25 36 01 smola.martin@seznam.cz
168 019/2006 Ing. Smolík Vladislav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Optimalizace hospodaření zemědělského podniku
Plzeňský Janovice nad Úhlavou 340 21 Vacovy 23 607 56 26 20 vladislavsmolik@seznam.cz
169 020/2006 Ing. Smrček Lubomír Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
27.9.2012 Péče o půdu
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Vřesina 747 20 Na Panském 424/11 776017517 lub.smrcek@gmail.com
170 065/2007 Ing. Spurný Petr Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 18.11.2015 - 17.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihomoravský, Vysočina, Zlínský Bučovice 685 01 Slavkovská 592 603 233 811 spurny.p@seznam.cz
171 311/2009 Staněk Jan Lesnictví 23.11.2009 - 22.11.2012
Lesnictví 6.9.2012 - 5.9.2017
Lesnictví 5.9.2017 - 4.9.2022
23.11.2009 Lesnictví
Jihočeský Týn nad Vltavou 375 01 Jiráskova 84 777925677 stanekjan73@gmail.com
172 267/2008 Ing. Štauber Jan Lesnictví 15.10.2008 - 14.10.2011
Lesnictví 15.10.2011 - 14.10.2016
Lesnictví 4.10.2016 - 3.10.2021
15.10.2008 Lesnictví
Jihočeský, Královehradecký, Pardubický, Praha, Středočeský, Vysočina Rychnov nad Kněžnou 516 01 Mírová 1450 603226634 stauber@volny.cz
173 292/2009 Bc. Štěpánková Lenka Zemědělství 5.10.2009 - 4.10.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 12.9.2017 - 11.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
1.10.2012 Péče o půdu
Pardubický, Středočeský Podhořany u Ronova 538 41 Podhořany u Ronova 83 724 314 688 stepankovi.prachovice@seznam.cz
174 080/2004 Ing. Stránská Dana Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
22.10.2012 Rostlinná výroba
Středočeský, Ústecký Slatina 410 02 Slatina 19 607979809 slatina19@seznam.cz
175 081/2004 Ing. Stránský Miloš Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 2.12.2015 - 1.12.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
9.10.2012 Péče o půdu
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Praha, Středočeský, Ústecký Kovanice 288 02 Kovanice 159 603216196 info@agroporadenstvi.eu
176 236/2008 Ing. Strašil Jaromír Zemědělství 21.5.2008 - 20.5.2011
Zemědělství 21.5.2011 - 20.5.2016
Zemědělství 16.5.2016 - 15.5.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
7.11.2012 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Olomoucký, Pardubický, Středočeský, Vysočina Polná 58813 Alej svobody 1099 731471709 jaromir.strasil@seznam.cz
177 321/2010 Stratinská Kateřina Zemědělství 20.10.2010 - 19.10.2015
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
20.10.2010 Živočišná výroba
Liberecký, Ústecký Klášterec nad Ohří 431 51 Mikulovice 57 732 762 789 maskaszk1@hotmail.com
178 341/2011 Ing. Střelka Jiří CSc. Zemědělství 23.9.2011 - 22.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
23.9.2011 Rostlinná výroba
23.9.2011 Živočišná výroba
17.10.2012 Péče o půdu
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Jihočeský, Plzeňský, Středočeský Čížová 397 01 Krašovice 9 773 58 55 20 strelka.jiri@seznam.cz
179 330/2010 Ing. Tampierová Martina Zemědělství 3.11.2010 - 2.11.2015
Zemědělství 20.10.2015 - 19.10.2020
3.11.2010 Živočišná výroba
Jihočeský Písek 397 01 Na Stráni 143 601 380 650 silvanus63@gmail.com
180 074/2007 Ing. Tauber René Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 8.12.2015 - 7.12.2020
3.1.2008 Lesnictví
Karlovarský, Moravskoslezský, Vysočina, Zlínský Velké Karlovice 756 06 Velké Karlovice 897 739 925 280 renetauber@seznam.cz
181 062/2005 Ing. Thiemel Jiří Ph.D. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 30.11.2015 - 29.11.2020
29.3.2010 Živočišná výroba
24.10.2012 Energetické využití agrárních produktů
Jihomoravský, Moravskoslezský, Olomoucký, Středočeský, Vysočina, Zlínský Hlučín 748 01 Moravská 45/24 775717018 jthiemel@centrum.cz
182 075/2007 Ing. Tobolka Filip Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 9.11.2015 - 8.11.2020
3.1.2008 Lesnictví
Středočeský Klínec 252 10 Klínec 240 724 06 64 30 tobolkafilip@seznam.cz
183 076/2007 Ing. Tomáš Petr Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 8.12.2015 - 7.12.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihočeský České Budějovice 370 06 E.Beneše 77 739490862 tomas@lesprojektvc.cz
184 307/2009 Ing. Tomek Přemysl Lesnictví 19.10.2009 - 18.10.2012
Lesnictví 6.9.2012 - 5.9.2017
Lesnictví 12.9.2017 - 11.9.2022
19.10.2009 Lesnictví
Jihomoravský, Vysočina Kralice nad Oslavou 67573 Nádražní 269 776 190 264 mamba.p@seznam.cz
185 078/2007 Ing. Trlicová Jitka Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 26.1.2016 - 25.1.2021
29.3.2010 Ekologické zemědělství
31.10.2012 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
Moravskoslezský Jakartovice 747 54 Deštné 153 733 618 602 jitka.trlicova@post.cz;jitka.trlicova@vls.cz
186 247/2008 Ing. Tupý Petr Zemědělství 29.9.2008 - 28.9.2011
Zemědělství 29.9.2011 - 28.9.2016
Zemědělství 6.10.2016 - 5.10.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Praha, Středočeský Praha 10 100 00 Nad Kapličkou 3122/20 602 454 512 petrbio@tiscali.cz
187 334/2011 Ing. Tvrzníková Jitka Zemědělství 29.6.2011 - 28.6.2016
Zemědělství 16.5.2016 - 15.5.2021
29.6.2011 Rostlinná výroba
29.6.2011 Živočišná výroba
29.6.2011 Ekologické zemědělství
17.10.2012 Péče o půdu
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Středočeský, Ústecký Liberec 463 12 Chatařská 660 E 604 205 709 Jitka.tvrznikova@seznam.cz
188 380/2017 Ing. Vaculík Antonín Ph.D. Rostlinolékařství 31.10.2017 - 30.10.2022
31.10.2017 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Šumperk 787 01 Zemědělská 2520/16 583 382 128 vaculik@agritec.cz
189 369/2015 Ing. Válek Petr Lesnictví 30.6.2015 - 29.6.2020
30.6.2015 Lesnictví
Královehradecký, Liberecký, Pardubický, Středočeský, Ústecký Doksy 472 01 Valdštejnská 258 732 744 924 valek@lesydoksy.cz
190 079/2007 Ing. Včelák Václav Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 23.11.2015 - 22.11.2020
29.3.2010 Rostlinná výroba
Jihočeský, Plzeňský, Vysočina České Budějovice 370 01 B. Smetany 4 387 002 881 vcelak@agroteam.cz
191 101/2004 Ing. Vítek Karel CSc. Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Rostlinolékařství 29.5.2013 - 28.5.2018
Zemědělství 8.12.2015 - 7.12.2020
Rostlinolékařství 25.4.2018 - 24.4.2023
29.3.2010 Rostlinná výroba
27.9.2012 Péče o půdu
29.5.2013 Rostlinolékařství v zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Dobříš 26301 K Vodárně 1499 420602488967 agrooil@volny.cz
192 080/2007 Ing. Vlasák Martin Lesnictví 3.1.2008 - 2.1.2011
Lesnictví 3.1.2011 - 2.1.2016
Lesnictví 8.12.2015 - 7.12.2020
3.1.2008 Lesnictví
Jihomoravský, Pardubický, Vysočina Nasavrky 538 25 Strádovská 271 604 79 35 68 vlasak.m@gmail.com
193 331/2010 Ing. Vrzáň Josef Zemědělství 3.11.2010 - 2.11.2015
Zemědělství 6.10.2015 - 5.10.2020
3.11.2010 Zemědělství a ochrana přírody a krajiny
5.11.2012 Ekologické zemědělství
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Pěnčín 463 45 Soběslavice 62 724 237 720 josef.vrzan@pvagri.cz
194 248/2008 Ing. Walter Ladislav Zemědělství 1.10.2008 - 30.9.2011
Zemědělství 1.10.2011 - 30.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
10.10.2012 Péče o půdu
29.10.2012 Živočišná výroba
29.10.2012 Energetické využití agrárních produktů
Jihočeský, Plzeňský Horšovský Týn 346 01 Karla Čapka 174 602 406 392 ladislav.walter@seznam.cz
195 291/2009 Wiesnerová Alena Zemědělství 5.10.2009 - 4.10.2012
Zemědělství 6.9.2012 - 5.9.2017
Zemědělství 7.9.2017 - 6.9.2022
29.3.2010 Živočišná výroba
Královehradecký Jičín 50601 Denisova 504 493 533 490 wiesnerova@aginfo.cz
196 243/2008 Ing. Zárybnický Pavel Zemědělství 29.9.2008 - 28.9.2011
Zemědělství 29.9.2011 - 28.9.2016
Zemědělství 20.9.2016 - 19.9.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Středočeský, Vysočina Horosedly 398 04 Horosedly 1 602148142 pzarybnicky@farmtec.cz
197 113/2003 MVDr. Zelený Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Praha, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Sušice 342 01 Hájkova 126 376524332 mvdrzeleny@zoo-veterina.cz
198 114/2003 Ing. Zelený Tomáš Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 21.1.2016 - 20.1.2021
29.3.2010 Živočišná výroba
22.10.2012 Rostlinná výroba
Jihočeský, Jihomoravský, Karlovarský, Královehradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Olomoucký, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský Sušice 34201 Hájkova 109 376524332 tzeleny@zoo-veterina.cz
199 108/2004 Ing. Zeman Jiří Zemědělství 3.1.2008 - 2.1.2011
Zemědělství 3.1.2011 - 2.1.2016
Zemědělství 19.1.2016 - 18.1.2021
29.3.2010 Rostlinná výroba
Praha, Středočeský Uhlířské Janovice 285 04 Kralice 34 zeman@spzo.cz